Grunland Blokhut Oslo
6.449,-
Verzending
–Verzending
GRATIS
Totaal
6.449,-
Grunland Blokhut Oslo
Een blokhut met een bijzonder design? Dan is onze Grunland Oslo zeker een kijkje waard! Dit model heeft een traditioneel zadeldak met een prachtig open latten detail aan de achterkant. Hier steekt het dak dan ook uit waardoor er een prachtige kleine overkapping ontstaat. Hieronder kun je heerlijk tot rust komen terwijl je geniet van de buitenlucht en omgeving. Naast de looks van de Oslo heeft dit exemplaar ook het praktische van een blokhut. Zo beschikt de Oslo over een mooi oppervlakte aan ruimte wat onder andere gebruikt kan worden voor opslag.
De houtsoort die gebruikt is voor dit model is vurenhout. Deze houtsoort heeft een licht gele kleur van origine en is ook nog eens bewust. Het vurenhout dat wij bij Azalp gebruiken heeft namelijk een FSC-keurmerk. Dit houdt in dat het hout uit verantwoorde en beheerde bossen afkomstig is en hiermee voldoet aan de strenge eisen van de FSC. Zo is de Grunland Oslo praktisch, mooi & bewust. Wat wil je nog meer?
Wist je al waarom wij voor vurenhout kiezen? We leggen het je graag uit! Vurenhout is afkomstig van de Fijnspar, ook wel bekend als de kerstboom. Deze houtsoort is relatief goedkoop in de aanschaf en makkelijk te bewerken door de zachte structuur. Ook is vurenhout nagenoeg geurloos, hierdoor heeft het geen typische harsgeur. Goed om te weten is dat het vurenhout bij levering onbehandeld is. Het is belangrijk om het hout wel te behandelen aangezien het hout onbehandeld sneller kan gaan rotten en schimmelen. Dit is te voorkomen door gebruik te maken van een goede beits. Zo geniet je langer van je aankoop!
Nog meer lezen over vurenhout? Dat kan hier: /blog/vurenhout
De Grunland Oslo nog niet de blokhut uit je dromen? Wellicht dat onze uitgebreide cabin planner dit kan oplossen. Hiermee bekijk je namelijk alle maatwerk mogelijkheden en maak je eenvoudig samen met ons een ontwerp. Zo weten we zeker dat het product volledig naar wens is!
merk | Grunland |
Breedte | 300 cm |
Lengte | 600 cm |
Hoogte | 230 cm |
Oppervlakte | 16 m2 |
Wanddikte | 44 mm |
Maatwerk mogelijk | |
Azalp artikelcode | 22-268-0041-0 |
EAN-code | 1022268004100 |
Dakbedekking | |
Slot | |
Vloer |
Dubbelwandig | |
Gespiegeld te monteren | |
Luifel | |
Veranda | |
Dakoppervlakte | 26 m2 |
Aantal deuren | 1 st |
Aantal ramen | 5 st |
Aantal ruimtes | 1 st |
Funderingsbalken geïmpregneerd | |
Materiaal | Hout |
Houtbehandeling | Onbehandeld |
Dakvorm | Zadel |
Deur type | Enkele deur |
Glassoort | Dubbelglas |
Houtsoort | Vurenhout |
Kleur | Blank |
Levertijd | 6-10 weken |
Soort dak | Hout |
Afmetingen (bxl) | 300 x 600 cm |
Materiaal dak | Hout |
Soort isolatie | Optioneel |
Huidige product Grunland Blokhut Oslo | Graed tuinhuis Berlijn 500x300 cm | Azalp Ruben 550x500 cm | Azalp Blokhut Lynn 550x450 cm | |
prijs | 6.449,- | 3.369,- | 7.024,-8.664,- | 5.389,-6.719,- |
Nl houtsoort | Vurenhout | Vurenhout | Vurenhout | Vurenhout |
NL dakvorm | Zadel | Plat | Lessenaar | Zadel |
Afmetingen (bxl) | 300 x 600 cm | 500 x 300 cm | 570 x 520 cm | 550 x 450 cm |
Geïsoleerd | - | - | - | |
Bekijk dit product | Bekijk dit product | Bekijk dit product |